Aktuality > Časopis Rosník

Časopis Rosník

Tak jsme zase tady. Právě vychází zimní číslo časopisu Rosník.

I v novém roce bychom byli rádi, kdyby vás náš časopis pobavil i poučil. Co najdete v tomto čísle? Hlavním tématem tohoto čísla je sport. V rozhovoru s naší bývalou žákyní Luckou Vaverkovou se přesvědčíme, že i Rosicích mohou vyrůst světoví šampioni. Další rozhovor je také neméně zajímavý. S panem učitelem Minaříkem si popovídáme o lyžařském kurzu. V anketě zjistíme, že i pro mnohé naše spolužáky je sport nedílnou součástí života. Seznámíme vás také s kroužkem mladých florbalistek. Abychom udělali radost i těm více kulturně laděným, přinášíme rozsáhlé povídání o muzikálech. Pozveme vás také do kina a do knihovny. Nedílnou součástí tohoto čísla je také zpravodajství ze života školy. Zvláště v předvánočním čase střídala jedna akce druhou. Tak si je společně připomeňme. Ve školním parlamentu mají také velké plány. Pozvou nás na ples, kde předvedou své taneční číslo, a připravují vybudování odpočinkových zón v naší škole. Možná právě na lavičkách a křesílkách v odpočinkových zónách si dáte jablečnou kapsu podle Rosníkova receptu a přečtete si básničky a povídky z rubriky Rosník spisovatelem.

V NOVÉM ROCE HODNĚ ZDRAVÍ,

AŤ VÁS ROSNÍK STÁLE BAVÍ!

Za redakci Jana Odehnalová a Gabriela Folvarčíková

V rámci netradičních dnů na naší škole mám zájem o:
a) Den v županech

b) Den naruby (holky za kluky a kluci za holky)

c) Den v klobouku

d) Den v lyžařských brýlích