Aktuality > Školní časopis

Školní časopis

26.11.2015

Váš časopis Rosník je po delší prázdninové pauze zase tady!

Vítejte v podzimním čísle časopisu Rosník. Podzim je také ústředním tématem tohoto čísla. Najdete v něm úvahu o tom, jak na nás podzim působí. Své znalosti si můžete ověřit v podzimním kvízu. Pokud vám při tom vyhládne, můžete si uvařit skvělé dýňové speciality. Přinášíme vám také dva úžasné rozhovory. Vyzpovídali jsme známého zpěváka z našeho kraje Petra Bendeho a naši milou knihovnici paní Rovnou.  V Rosníku také najdete také stálé rubriky, jako jsou aktuality ze života školy, parlamentní zpravodajství nebo Eko-zpravodajství.  V anketě jsme oslovili téměř všechny žáky naší školy. Anketa tentokrát dostala název V zdravém těle zdravý duch. Dozvíte se také něco o knihách a nových filmech. V neposlední řadě na vás čekají literární a výtvarná dílka od žáků naší školy.

Věříme, že nabídka našeho časopisu je tak pestrá, že si každý najde něco, co ho zaujme.

ROSNÍK, TEN NÁS NEZRADÍ,

VŽDYCKY DOBŘE POBAVÍ!