Aktuality > Školní časopis

Školní časopis

Datum konání:
19.2.2016

Právě vychází druhé číslo časopisu Rosník v tomto školním roce. Hlavním tématem tohoto čísla je zima.

rosnik_2.jpgV různých obměnách se zima objevuje téměř ve všech rubrikách. V rubrice Ze života školy jsou pečlivě zaznamenány všechny předvánoční akce. Najdete zde také úvahu o tom, jestli je právě zima naše oblíbené roční období. Své znalosti o zimních svátcích, zvycích, zvířatech v zimě nebo sportovcích si můžete ověřit v kvízu. Rosník vám také poradí, po jaké detektivce sáhnout za dlouhých zimních večerů. Nebo byste šli raději do kina? I pro vás má Rosník svůj tip. Rosník také vyzpovídal naši novou paní psycholožku a dověděl se mnoho zajímavého. Hodně obsáhlá je tentokrát rubrika Rosník spisovatelem a básníkem. Přečtěte si, jaké příběhy se povedly vašim spolužákům. Zkrátka Rosník je opět nabitý informacemi i zábavou. Tak se pusťte do čtení!

KŘESLO, ROSNÍK, HRNEK ČAJE,

HNED TU DOBRÁ NÁLADA JE!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková