Aktuality > Školní časopis

Školní časopis

Datum konání:
16.12.2016

Právě vychází druhé číslo časopisu Rosník v tomto školním roce.

16-17_Rosník_2_obr.jpgNové číslo je opět zde. Je plné nových věcí, jelikož se do tvorby našeho časopisu zapojili noví členové redakční rady. Co v našem podzimním a skoro zimním čísle najdete? Zpovídali jsme naši novou paní psycholožku a vznikl zajímavý rozhovor. Pak jsme zavřeli oči a představili si dialog dvou lidí, kteří se určitě nikdy nesešli. Přečtěte si, jak by to asi vypadalo, kdyby se potkali Kryštof Kolumbus a americký prezident Barak Obama. Asi se budete divit, jak pěkně si pouze exkluzivně v našem časopise popovídali. Dále se vrátíme k různým akcím, které proběhly během podzimu. Podíváme se, co je nového (kromě nového pana družináře) ve školní družině. V již tradičních rubrikách zjistíte, co je nového v žákovském parlamentu a v Ekokroužku. Dále na vás čeká fůra zajímavostí ze světa hudby, přírody či kulinářství. Své znalosti si můžete ověřit v dvou úrovních kvízu či různých křížovkách a spojovačkách. Můžete přenést do vánočního času a přečíst si, jaké vánoční zvyky mají vaši spolužáci. Nové číslo na vás čeká ve třídách nebo na webových stránkách školy.

ROSNÍK VŽDYCKY POBAVÍ,

SNÍH A MRÁZ MU NEVADÍ!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková