Aktuality > Rosník se umístil v první desítce časopisů v České republice

Rosník se umístil v první desítce časopisů v České republice

1.12.2016

2016-17_Rosník_1.jpgDne 1. 12. se vybraní žáci z redakce časopisu Rosník zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2016. Slavnostní vyhlášení výsledků celostátního kola se konalo již tradičně na Střední škole polytechnické v Brně. Také letos byla konkurence časopisů veliká. Celkově o umístění bojovalo 486 časopisů. Sešly se zde zástupci redakcí ze všech koutů naší republiky. Společně diskutovali a měli možnost se naučit něco nového ve workshopech. Náš časopis se ve velké konkurenci neztratil a celkově jsme se v kategorii časopisů 1. a 2. stupně umístili na 9. místě. Velmi si vážíme také ceny poroty. Nezbývá než poděkovat všem redaktorům  Rosníku za celoroční práci.

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková