Aktuality > Zápis do 1. tříd

Zápis do 1. tříd

Vážení rodiče, ředitelství ZŠ Rosice oznamuje, že zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2020/2021 se uskuteční ve dnech 1. a 2. dubna 2020 v budově školy.

Na děti čekají čtyři stanoviště nazvaná podle sledovaných oblastí – MALÍŘOV, POVÍDÁLKOV, HOPSÁLKOV A VŠEZNÁLKOV.

Ve spolupráci s mateřskými školami nabízíme rodičům možnost vybrat si dopředu den a hodinu, kdy se k zápisu se svým dítětem dostaví. Listiny budou od začátku března k dispozici ve školkách.

Ve středu budou skupinky dětí vycházet na stanoviště ve 14:00, 15:00 a 16:00.

Ve čtvrtek budou skupinky dětí vycházet na stanoviště ve 14:30 a v 15:30.

Upozorňujeme rodiče na přibližně hodinovou délku trvání zápisu. Prosíme o dodržení času, na který se přihlásíte.

Nezapomeňte přinést rodný list dítěte a váš občanský průkaz.

Zápis se týká i dětí, kterým byla odložena školní docházka o jeden rok a obdrželi jste rozhodnutí o odkladu školní docházky.

Pokud se v uvedené dny nemůžete z vážných důvodů s dítětem dostavit, je možné domluvit náhradní termín zápisu telefonicky na čísle: 546 41 23 61, 733 713 011

Vchod do školy bude zajištěn od tělocvičny

Dokumenty pro rodiče k prostudování a pro informaci:

Formuláře k vyplnění: