Aktuality > Výsledky zápisu do 1. tříd

Výsledky zápisu do 1. tříd

Ve dnech 7. a 8. dubna 2021 proběhl zápis dětí do 1. tříd. Zápis se konal již druhým rokem bez přítomnosti dětí. Rodiče využili jak možnost přinést žádost o přijetí osobně, tak i další způsoby, které byly v souladu s metodikou MŠMT.

Celkem bylo do 1. tříd zapsáno 52 chlapců a a 36 dívek. Současně ještě probíhá řízení o odkladu školní docházky, které se týká dvaceti čtyř dětí. Pro školní rok 2021/2022 tedy plánujeme otevření čtyř prvních tříd.

Schůzku rodičů budoucích prvňáčků plánujeme na 30. 8. 2021.

Velmi se na naše budoucí prvňáčky těšíme a děkujeme za spolupráci kolegyním z mateřské školky, rodičům za hladký průběh zápisů a také Radě města Rosice, která na svém zasedání schválila každému našemu prvňáčkovi  příspěvek na pomůcky ve výšce 1000 Kč na žáka. Je to opravdová pomoc v ten pravý čas.

Přílohy:

zápis.jpg