Aktuality > Zápis do 1. tříd

Datum ukončení:
5.4.2022

stažený soubor.png

Vážení rodiče, zápis dětí do prvních tříd pro školní rok 2022/2023 se uskuteční prezenčně ve dnech 4. dubna do 5. dubna 2022.

Na děti čekají čtyři stanoviště nazvaná podle sledovaných oblastí – MALÍŘOV, POVÍDÁLKOV, HOPSÁLKOV A VŠEZNÁLKOV.

Ve spolupráci s mateřskými školami nabízíme rodičům možnost vybrat si dopředu den a hodinu, kdy se k zápisu se svým dítětem dostaví. Listiny budou od začátku března k dispozici ve školkách.

V pondělí budou skupinky dětí vycházet na stanoviště ve 14:00, 15:00 a 16:00.

V úterý budou skupinky dětí vycházet na stanoviště ve 14:30 a v 15:30.

Upozorňujeme rodiče na přibližně hodinovou délku trvání zápisu. Prosíme, o dodržení času, na který se přihlásíte.

Zápis se týká i dětí, kterým byla odložena školní docházka o jeden rok a rodiče obdrželi rozhodnutí o odkladu školní docházky s termínem zahájení povinné školní docházky k 1. 9. 2022.

Nezapomeňte přinést rodný list dítěte a váš občanský průkaz.

Dokumenty k prostudování:

Formuláře k vyplnění (všechny budou k dispozici u zápisu):

Vchod do školy bude zajištěn od tělocvičny.

Pokud se v uvedené dny nemůžete z vážných důvodů s dítětem dostavit, je možné domluvit náhradní termín zápisu telefonicky na čísle

546 41 23 61, 733 713 011 se zástupkyní pro 1. stupeň PaedDr. Jaroslavou Kroupovou