Aktuality > Pozvánka na Digiday pro rodiče všech žáků školy

Pozvánka na Digiday pro rodiče všech žáků školy

19.4.2023

Vážení rodiče, obdrželi jsme nabídku webináře o internetové bezpečnosti. V dnešním digitálním světě téma velmi frekventované.

Na 19. 4. 2023 jsme se rozhodli tento interaktivní webinář využít pro žáky 4. a 5. ročníku. Webinář je připraven také pro vás, rodiče všech žáků naší školy. Probíhá od 17.00 do 20.30 hodin.

Ti, kdo máte zájem se tohoto webináře zúčastnit, zaregistrujte se, prosím na DigiDay (gug.cz). Veškeré přednášky je možné sledovat po přihlášení i v jiném termínu.