Aktuality > Rosník na stupních vítězů v celostátním kole soutěže Školní časopis roku 2015

Rosník na stupních vítězů v celostátním kole soutěže Školní časopis roku 2015

30.11.2015

Rosník opět boduje v celostátním kole soutěže Školní časopis roku 2015

Dne 30. 11. se vybraní žáci z redakce časopisu Rosník zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2015. Na Střední škole polytechnické v Brně se sešlo mnoho žákovských redaktorů se svými učiteli z různých koutů republiky. Konkurence byla opravdu veliká, jen v naší kategorii časopisů 1. a 2. stupně bylo zastoupeno 66 časopisů. Náš časopis se přesto neztratil a získal dvě krásná ocenění. Rosník obsadil 2. místo v hodnocení obsahu. Celkově jsme se v naší kategorii umístili na krásném 4. místě. Nezbývá než poděkovat všem redaktorům  Rosníku za celoroční práci.

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková