Základní skola Rosice, okres Brno - venkov

Školní časopis

Datum konání:
4.10.2016

Váš časopis Rosník je po delší prázdninové pauze zase tady!

16-17_Rosnik_1.png

Máme za sebou krásné prázdniny a začínáme se rozjíždět v novém školním roce. A to je ten pravý čas zavzpomínat si. Připravili jsme si pro vás velký výletový speciál. Máme zprávičky skoro ze všech tříd o tom, jak moc si užili svůj školní výlet. Školní družině je tentokrát věnována nejen tradiční stránka, ale najdete zde také velký rozhovor s bývalou vedoucí školní družiny, paní Helenou Jurovou. Zpovídali jsme také členy redakční rady, kteří nás v červnu opustili. Zjišťovali jsme, jestli pro ně práce pro časopis byla přínosem a co se jim nejvíce povedlo. Třeba vás jejich odpovědi inspirují a stanete se jejich náhradníky. Jako obvykle zde najdete tradiční rubriky Co vás zajímá, Rosník spisovatelem a básníkem apod. Nově jsme připravili rubriku Rosník cestovatelem a stránku plnou luštění. Tak se pusťte do čtení!

RYCHLE UTEKL NÁM LETNÍ ČAS,

NETRUCHLETE, ROSNÍK JE TU ZAS!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková