Základní skola Rosice, okres Brno - venkov

16.10.2017
Datum ukončení:
17.10.2017

V pondělí a v úterý probíhají v Základní škole Rosice tradiční Dny zdraví. Jedná se o projektový den, který má pro každou třídu zahrnuty tři bloky.

V prvním bloku se děti setkávají s odborníky na výživu, lékaři nebo třeba s lidmi s handicapem, aby si prostřednictvím jejich životního příběhu lépe uvědomili hodnotu zdraví.

V druhém bloku přicházejí trenéři z různých rosických klubů, aby si děti vyzkoušely tradiční i méně známé pohybové aktivity.

Velký úspěch mívá i třetí blok, ve kterém si děti samy připraví zdravé občerstvení nebo si vymění recepty na zdravá jídla.

Za všechny děti bychom chtěli poděkovat Zdravému městu Rosice a místní Agendě 21 za příspěvek na zajištění lektorů i sportovních pomůcek, takže již druhým rokem všechny aktivity v rámci Dnů zdraví probíhají bezplatně.

Co všechno si děti mohly vyzkoušet si můžete prohlédnout také v naší fotogalerii, která bude v nejbližších dnech doplněna o aktuální fotky z obou akcí.

PA160057.JPGPA160063.JPG