Základní skola Rosice, okres Brno - venkov

Datum konání:
Datum ukončení:
16.10.2018

V polovině října již tradičně proběhne v základní škole Den zdraví. Pro 1. stupeň se bude konat v pondělí 15. 10. a pro žáky druhého stupně v úterý 16. 10. Smyslem tohoto projektového dne je jednak nabídnout žákům rozmanité způsoby sportovních aktivit a představit některé rosické oddíly, ale také vést  děti ke zdravému životnímu stylu a to formou přednášek, ale také prakticky třeba přípravou zdravého jídla.

Již několikátým rokem při tomto projektovém dnu spolupracujeme se Zdravým městem Rosice, a to nejen při plánování programu, ale také dostáváme příspěvek finanční, takže děti letos mají veškeré aktivity zdarma. Letošní příspěvek je dokonce částečně hrazen z dotace JMK a činí 20.000 Kč.

Program Den zdraví 1. stupeň

Program Den zdraví 2. stupeň

PA150092.JPGDěkujeme všem lektorům, kteří pro děti program připravují a dětem přejeme, aby si Den zdraví náležitě užily.