Aktuality > Rosník opět bojoval v celostátním kole soutěže Školní časopis roku

Rosník opět bojoval v celostátním kole soutěže Školní časopis roku

9.11.2018

201_ŠČR.pngDne 9. 11. 2018 se vybraní žáci z redakce časopisu Rosník (Martin Poláček, Eliška Poláčková, Lucie Horáková a Natálie Kozáková) zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2018.

Slavnostní vyhlášení se konalo na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Návštěva fakulty byla velmi inspirativní, jelikož zde probíhal Mediální den 2018, na kterém se představují česká média (Česká televize, Český rozhlas, významné deníky a časopisy).

Po workshopech a dalším doprovodném programu nastalo vyhlášení výsledků.  Také letos byla konkurence časopisů veliká. Vystavené časopis ukazovaly, že úroveň se každým rokem zvyšuje.

Náš časopis si vedl velmi dobře, umístili jsme se na 11. místě v kategorii časopisy pro 1. a 2. stupeň ZŠ.

Dokázali jsme neztratit krok se špičkou, i když nás momentálně není v redakci mnoho a bojujeme s časovým i prostorovými překážkami. Nezbývá než poděkovat všem redaktorům Rosníku za celoroční práci a našemu časopisu popřát, ať se mu stále daří!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková