Aktuality > Mikulášská nadílka

Mikulášská nadílka

Datum konání:
5.12.2018

Dnes se časně ráno vydali Mikuláš spolu s anděly a dvěma čerty po rosické škole.

Nejdříve navštívili děti v 1. a 2. třídách. Děti byly úžasné, říkaly jim krásné básničky, přestože se trošku obávaly. Po každé básničce byly děti odměněny adventním kalendářem. Všechny děti slibovaly, že už budou hodné.

Bez dárečků potom celá skupinka navštívila i starší spolužáky na škole.

V doprovodu paní zástupkyně ještě navštívili i děti v MŠ na Smetanové ulici. Ale i tady měli čerti smůlu, protože žádného zlobivce mezi hodnými dětmi nenašli. Vyslechli si taky hezké říkanky a básničky a děti obdarovali dárečky.

Čerti, Mikuláš i andělé slíbili všem dětem, že se příští rok na ně přijdou zase podívat.

PC050037.JPG