Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní časopis

Školní časopisPrávě vychází nové číslo časopisu Rosník! A co v něm najdete?

2019-20_Rosnik_1ustr.jpg

Přečtěte si články o dění v naší škole. Zavzpomínáme si na Den zdraví nebo na projektový den Náš region. Také rozhovor je velmi zajímavý. Oslovili jsme naše bývalé žákyně, které se pustily do velkého projektu a podílely se na organizaci obnovy rosických hodů. Dostanete tipy na návštěvu zoologických zahrad na Moravě. Ukážeme vám také, jak můžete trávit volný čas. V časopise toho najdete ještě mnohem více. Číst a luštit mohou všechny věkové kategorie.

Přesvědčte se sami. Rosník najdete na webových stránkách školy, ve třídách, v KIC Rosice a v knihovně.

Přejeme vám, abyste se u čtení dobře pobavili!

Za redakci časopisu Rosník

                                                Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková