Základní škola Rosice, příspěvková organizace
Rosice
Drobečková navigace

Aktuality > Žákovský parlament > Aktuálně z parlamentu > Podrobnější informace o tanečních

Podrobnější informace o tanečníchDatum konání:
6.1.2015
Datum ukončení:
13.3.2015

Dne 5. 1. jsme zahájili taneční kurz pro 9. ročníky, který má za cíl nacvičit slavnostní tanec - polonézu - jako zahájení školního plesu. Nahlásilo se nám celkem 16 tanečních párů, což je naprosto báječné!

Máme pro vás další důležité informace:

Schůzky:

Po úvodní lekci jsme zjistili, že budeme potřebovat se scházet častěji než jednou za týden. Proto budou taneční probíhat každé pondělí (6. vyuč, hod.) a úterý (7. vyuč. hod.), kdy mají obě třídy shodně volnou vyučovací hodinu.

Taneční obuv:

Je nutné, aby si tanečníci na každou lekci nosili taneční obuv, nejenže si musejí zvyknout na rytmus tance, ale také je pro některé velký problém chodit ve společenské obuvi.

Oblečení na polonézu:

Chlapci: Kalhoty tmavé barvy, bílá košile a černý motýlek. Sako chlapci můžou mít samozřejmě také, ale na polonézu si ho sundají.

Dívky: Dlouho jsme řešily, jaké šaty si dívky oblečou. Bylo by krásné,  kdyby měly všechny dlouhé bílé šaty, ale chápeme, že to nemusí být pro všechny finančně únosné. Proto necháváme výběr šatů na každé dívce.

Tanci zdar!

Taneční manager Eva Treuová, taneční choreograf Michaela Dočkalová a hudební expert Vilma Richterová


Komentáře


  • 9. 1. 2015 10:34
    Petra Toušková - Moderátor
    Poděkování

    Děkuji managerovi, choreografovi i hudebnímu expertovi za jejich volný čas, který tomuto věnují. Určitě to není samozřejmost. Tanečníkům držím palce, ať se nohy nepletou a vystoupení se podaří.


Menu

Odkazy

Moodle - distanční výuka

moodle.png

Jsme na Facebooku

Logo_FB.png