Základní skola Rosice, okres Brno - venkov

Aktuality > Žákovský parlament > Aktuálně z parlamentu > 5. - 7. zasedání parlamentu

5. - 7. zasedání parlamentu

Datum konání:
28.11.2014
Datum ukončení:
3.12.2014

Parlament na posledních schůzkách pracoval ve dvou týmech. Jeden tým, který pracoval pod vedením pana učitele Minaříka, vymýšlel kampaň proti nezdravým automatům na naší škole. Výsledkem je video, které vymysleli a sehráli sami žáci. Videokázka se promítne žákům na pondělních čtvrthodinkách. Druhý tým pod vedení paní učitelky Treuové pokračoval v běhu za ziskem titulu škola pro demokracii. Posledním úkolem, aby naše škola získala tento titul, je zřízení odpočinkových zón na naší škole. Parlament vypracoval návrh, který byl předložen širšímu vedení školy, které s menšími úpravami se vším souhlasilo. Teď jen zakoupit vhodný nábytek a je úkol splněn :)