Aktuality > Školní družina spolupracuje s Penzionem pro seniory

Školní družina spolupracuje s Penzionem pro seniory

12.6.2019

V tomto školním roce žáci školní družiny pod vedením vychovatelů rozvinuli spolupráci s vedením a především se seniory Penzionu Rosice.

Cílem naší práce je vzájemné propojení generací a spolupráce mezi seniory a dětmi.

Děti v průběhu školního roku navštívily seniory již několikrát.  Společně jsme opékali špekáčky na zahradě penzionu, malovali různou technikou velikonoční vajíčka, vyráběli jsme přáníčka a kytičky ke Dni matek.

Při společné práci byl na seniorech vidět úsměv a radost z toho, že se můžou s dětmi potěšit.

Poděkováním a dárkem za tuto spolupráci je výlet pořádaný penzionem, na který se senioři vydají společně s dětmi ze školní družiny.

Čeká nás krásný den, 12. června pojedeme lodí po Baťově kanále, navštívíme Zámek Strážnice, a také se podíváme  do Skanzenu ve Strážnici.

Co dodat…….Ať se nám výlet vydaří a všichni se v pořádku vrátíme domů.

Vychovatelé školní družiny

penzion.jpg