Aktuality > Schůzka rodičů budoucích prvňáčků 2020

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků 2020

Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče, protože jsme v době zápisu viděli pouze na chvilku a je potřeba vám některé údaje ještě předat, píšu toto pozvání poněkud dříve, než je obvyklé. Součástí pozvánky je také seznam pomůcek, které budou děti potřebovat do 1. třídy. V levém sloupci jsou pomůcky, které děti dostanou v hodnotě 1000 Kč za přispění města Rosice, za což patří velké poděkování především vedení města.

Ve školním roce 2020-2021 budou otevřeny čtyři první třídy.

škola.jpg

Pozvánka

Zveme všechny rodiče žáků 1. tříd na úvodní třídní schůzku, která se uskuteční ve čtvrtek

27. 8. 2020 v 16:00

Před třídní schůzkou v 15:45

• předání rozhodnutí o přijetí do školní družiny – všechny děti, jejichž rodiče v řádném termínu podali přihlášku do školní družiny, byly přijaty
  • vyřízení přihlášek ke stravování - předání čipů a informací k platbě

Náplň první třídní schůzky:

• organizace vyučování v prvních dnech školního roku
  • projekt Můj deváťák
  • informace třídních učitelek
  • školní řád
  • adaptační program pro prvňáčky a služby, které poskytuje školní poradenské pracoviště
  • pomůcky do první třídy
  • exkurze a akce pro žáky 1. tříd během školního roku

Pomůcky pro žáky 2020.pdf

Důležité upozornění - vstup do školy bude koridorem od tělocvičny, kde budou rovněž k dispozici seznamy žáků.