Aktuality > Školní časopis

Školní časopis

14.1.2018

Nové číslo našeho školního časopisu Rosník je na světě.

17-18_Rosník-webobr..pngCo v něm tentokrát najdete? S novým školním rokem k vám přicházíme s tradičními i novými rubrikami. Vyvoláme ve vás melancholickou náladu, když si přečtete podzimní rozjímání několika sedmáků. V tomto čísle najdete rozhovor s naším bývalým žákem a výborným kuželkářem Honzou Mecerodem. Přečtete si o všech důležitých událostech v prvních měsících školního roku. Zjistíte, co je nového v žákovském parlamentu i v Ekokroužku. Vyrazíme za sluníčkem na dalekou Floridu, své znalosti pak hned můžete uplatnit v kvízu. Doporučíme vám pěknou knihu, návštěvu muzikálu nebo tip na výlet. Náladu vám vylepší čtení originálních pohádek o Karkulce nebo skvělá čokoládová pěna, kterou zvládne každý.

Tak neváhejte a dejte se do čtení!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková