Aktuality > Školní časopis

Školní časopis

9.4.2018

S prvními jarními dny je tady nové číslo časopisu Rosník. Na co se můžete těšit tentokrát?

2017-18_1. stránka_2.pngPřinášíme několik zajímavých článků o dění na naší škole. Od prosince se toho stalo opravdu hodně, před Vánocemi proběhly tradiční vánoční výstavka i vánoční vystoupení žáků. Sedmáci zase prožili týden na horách na lyžařském výcviku. 2. března proběhla velkolepá akce – absolventský ples. Aktivní byl také žákovský parlament i EKO-kroužek. Přečtěte si, jak se budovala čítárna nebo jak proběhlo Školní fórum 2018.

Členové redakce vyrazili také na Polici ČR v Rosicích. Přečtěte si, co se tam dověděli.

Také určitě oceníte naše tipy na dobré lyžování. Blíže se seznámíme s ryze zimním zvířetem – sobem. Něco si přečteme i si společně zatančíme v lidovém souboru. Podíváme se i do hudebního světa. Zaujme vás určitě náš nový komiks na pokračování.

Taky si vás trochu vyzkoušíme. Nejen v tradičním kvízu, který se věnuje zimním sportům a olympiádě, ale také si můžete vyzkoušet, jak pozorně čtete náš časopis. Zkuste najít v minulém čísle odpovědi na otázky a doplnit je do křížovky. Doneste své odpovědi za třídu a my je vyhodnotíme. Nejlepší budou odměněni!

Tak neváhejte a dejte se do čtení!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková