Aktuality > Uvolňování mimořádných opatření

Uvolňování mimořádných opatření

Vážení rodiče, milí žáci.

Od středy 18. listopadu dochází k rozvolňování opatření v souvislosti s koronavirovou epidemií. Z nich pro naši školu vyplývají následující skutečnosti:

• Od středy 18. listopadu nastupují zpátky do školy k prezenční výuce žáci 1. a 2. ročníku. Výuka bude probíhat podle stálého rozvrhu hodin, který platil před zavedením protiepidemiologických opatření.
  • Žáci si s sebou na prezenční výuku budou nosit minimálně dvě roušky a igelitový sáček. Roušky se budou povinně nosit ve všech prostorách školy po celou dobu pobytu ve škole.
  • Žákům - stálým strávníkům školní jídelny z 1. a 2. tříd byly od výše uvedeného data automaticky přihlášeny obědy.
  • Škola bude v provozu v době 6:30 - 15:30.
  • Školní družina bude v provozu 6:30 - 15:30 a to včetně oddělení pro děti zaměstnanců vybraných profesí.
  • Děti zaměstnanců vybraných profesí budou chodit vchodem v hlavní budově (vchod z jižní strany blíže rosickým schodům).