Aktuality > Zápis do 1. tříd pro ukrajinské děti

Zápis do 1. tříd pro ukrajinské děti

15.6.2022

Zápis do 1. tříd pro ukrajinské žákyvlajka.png

Vážení rodiče, zápis ukrajinských dětí do prvních tříd pro školní rok 2022/2023 se uskuteční 15. června 2022 v době od 13:00 do 15:00. Na zápis se dostavte i s dítětem.

Nezapomeňte přinést rodný list dítěte, vízum a pas.

Pokud uvažujete o odkladu školní docházky:

1. Vyplníte na místě žádost o odklad školní docházky
  2. Žádost o odklad školní docházky musíte doložit doporučením od dětského lékaře, a z pedagogicko - psychologické poradny

Přicházejte hlavním vchodem (první vchod od schodů z náměstí – zvonek SLUŽBA nebo ZÁSTUPCI ŘEDITELE).

Pokud se v uvedený den nemůžete z vážných důvodů s dítětem dostavit, je možné domluvit náhradní termín zápisu telefonicky na čísle 733 713 011 se zástupkyní pro 1. stupeň PaedDr. Jaroslavou Kroupovou

Набір українських учнів до 1-х класів

Шановні батьки, набір українських дітей до перших класів на 2022/2023 навчальний рік відбудеться 15 червня 2022 року з 13:00 до 15:00. На реєстрацію приходьте разом з дитиною.

Обов’язково візьміть із собою свідоцтво про народження дитини, візу та закордонний  паспорт.

Якщо ви плануєте відкласти відвідування школи:

1. Заяву про перенесення відвідування школи ви заповнюєте на місці
  2. До клопотання про відстрочення відвідування школи потрібно додати рекомендацію лікаря педіатра та педагогічно-психологічної консультації.

Заходьте через головний вхід - перший вхід від сходів з площі. Для входу до школи скористайтесь інтеркомом – кнопки «SLUŽBA» або «ZÁSTUPCI ŘEDITELE».

Якщо Ви не можете прийти з дитиною в зазначений день з поважних причин, то можна домовитися про альтернативну дату реєстрації із першим завучем PaedDr. Ярославою Кроуповою, за телефоном 733 713 011.