Aktuality > Rosník na stupních vítězů soutěže Školní časopis roku 2014

Rosník na stupních vítězů soutěže Školní časopis roku 2014

1.12.2014

Dne 1. 12. se žáci Lea Petřivalská ze 7. A, Ondřej Nedorost z 8. A a Andrea Mecerodová z 9. A jako zástupci redakce časopisu Rosník zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2014. Na Střední škole polytechnické v Brně se sešlo mnoho žákovských redaktorů se svými učiteli z různých koutů republiky. Konkurence byla opravdu veliká. Náš časopis se ale neztratil a získal dvě krásná oceněníV kategorii časopisů 1. a 2. stupně jsme získali 1. místo za obsah časopisu. celkovém hodnocení jsme se v naší kategorii umístili na skvělém 2. místě. Nezbývá než poděkovat všem současným redaktorům Rosníku i našim absolventům (Nikole Švancarové ze 7. B, Anně Vávrové z 9. A, Lence Večeřové z 9. A a Marcele Karáskové z 9. B), kteří se podíleli na tvorbě časopisu v minulém školním roce, za celoroční práci.

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková