Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní časopis

Školní časopisI když už nám zima skoro klepe na dveře, my se ještě vracíme k létu. Kvůli potížím s přestavbou jsme byli celý minulý školní rok ve skluzu. Přesto letní číslo Rosníku je tu.

2018-19_Rosník_3.jpgNa co se můžete těšit? Zavzpomínáme na spoustu akcí, které se konaly před koncem školního roku. Přečtěte si, jaké to bylo na zájezdu v Londýně nebo Drážďanech. Zjistíte, jak se žákům 4. tříd podařilo realizovat jejich podnikatelský záměr v projektu Abeceda peněz. Pochlubíme se také úspěchy našich žáků v různých soutěžích. Náš celoroční seriál o školní jídelně doplníme rozhovorem s panem kuchařem Diatkou, který jednou za čas přijíždí uvařit do školy speciální menu.  Rozloučíme se s bývalými členy redakce.

A to určitě není všechno. Najdete zde další tradiční rubriky. Určitě budeme rádi, když vám Rosník přinese informace o dění ve škole, zaujme vás a pobaví.

P.S. Už teď je v plném proudu příprava podzimního čísla.

Za redakci časopisu Rosník

                                                Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková