Přihlášení do aplikací > Školní družina > Kroužky

Kroužky druhé pololetí 2021-2022

přihlašování na kroužky bylo ukončeno

Vážení rodiče,

tak jako minulý půlrok - budou se i na druhé pololetí otevírat v družině kroužky. Budou mírně pozměněné. Odpadnou sportovní hry a rukodělné činnosti (částečně nahrazeno bruslením v druhém pololetí). Tělocvična nám ve středu bude nadále k dispozici, takže s dětmi ji budeme ve středu navštěvovat i po ukončení kroužku „sportovek“ v rámci běžné činnosti.

Kroužky školní družiny budou probíhat paralelně s činností školní družiny. Budou sloužit jako doplnění činností a jsou naprosto dobrovolné. Pro děti, které se rozhodnou nevyužít tuto nabídku, bude zajištěna běžná činnost školní družiny.

Kroužky budou symbolicky zpoplatněny. Peníze, které vybereme, budou investovány do materiálu na dané činnosti. Jako například: suroviny na vaření, sportovní a výtvarné vybavení, nové deskové hry. Poplatek je za pololetí. Pokud neproběhne minimálně 5 kroužků v rámci pololetí (například vzhledem k aktuálním opatřením vlády), bude celá částka vrácena rodičům. První kroužky odstartujeme v druhém týdnu po pololetí - od 7. února.

Kroužky se budou tento rok přihlašovat pouze elektronicky – odkaz na přihlašovací formulář najdete na stránkách školy (sekce školní družina-kroužky)

Výjimkou je bruslení, kde jste dostali informaci k přihlašování poštou přes systém Bakaláři.

Přihlašování na kroužky bude spuštěno v pátek 28. ledna v dopoledních hodinách.

Kroužky jsou omezeny kapacitou uvedenou v tabulce. Po naplnění kapacity se již nepřihlásíte. Tato kapacita je daná prostorovými a personálními možnostmi ŠD.

Poplatek budeme vybírat osobně. Peníze můžete poslat po dětech nebo přinést osobně paní vychovatelce Nekužové (zvonek na hlavní budově školy s názvem „SLUŽBA“) nebo předat přímo vychovatelům družin, kam vaše dítě dochází. Vybíráme před začátkem kroužků nebo v průběhu prvních dvou týdnů kroužků.

V tabulce se můžete podívat, co jsme pro Vás pro druhé pololetí připravili:

Kapacita

Přístupno od:

Vede

Kreativní tvoření

v přírodě

20 dětí

Večeřová

Deskové hry

Hanušová

ICT – mladší

15 dětí