Základní skola Rosice, okres Brno - venkov

Aktuality > Školní jídelna

Školní jídelna Základní školy Rosice DSC_0364.JPG

Jídelníček a výběr    z jídel a obědů

Vnitřní řád ŠJ

Seznam alergenů

Projekt "Ovoce do škol"

Přihláška ke školnímu stravování document.png, 0 kB document.png, 0 kB

Postup při výběru nebo odhlašování jídel:

- klikněte výše na odkaz Výběr z jídel a obědů

- zadejte již dříve přidělené přihlašovací jméno a heslo

- v modrém kalendáři klikněte na den, ve kterém si chcete jídlo vybrat

- modře označený chod s fajfkou je vybraný...

- další funkce a pomoc lze najít pod nápisem nápověda

Vedoucí školní jídelny: hajdinova.petra@zsrosice.eu

Výběr a odhláška obědů

Odhlašování

1. den nepřítomnosti žáka ve škole lze oběd vydat do jídlonosiče v době od 11.00 do 11.30 hodin. Další dny musí být strávník odhlášen. Odhlašovat můžete telefonicky na čísle 546 412 370, osobně v kanceláři školní jídelny, žáci v jídelně pomocí objednávkového boxu nebo přes internetové stránky. Oběd můžete odhlásit nejpozději v 7.00 hodin téhož dne.

Výběr z jídel

Naše jídelna vaří dva hlavní chody, z kterých si strávníci mohou vybrat. Automaticky mají zvolený oběd číslo 1. V případě, že si chtějí zvolit oběd číslo dva, mají stejné možnosti jako při odhlašování obědů. Avšak výběr je nutné udělat nejméně 1 den předem.

Cena obědů

7-10 let

11-14 let

15 a více

Úhrada stravného

Stravné se platí předem. Nejpozději do 27. dne v měsíci. Strávníci obdrží každý měsíc nejpozději do 20. složenku s částkou, číslem účtu a variabilním symbolem. Způsob úhrady je libovolný (pošta, účet...). Nelze vybírat hotovost ve školní jídelně!!!

Každý strávník obdrží čip, který slouží k jeho identifikaci při výdeji obědů. Tento čip je zálohován 123,- Kč. Při vrácení čipu je strávníkovi tato částka v plné výši vrácena.

Pokud 1. den ve stravném měsíci není platba obědů uhrazena, je strávník povinen provést tuto úhradu okamžitě a náležitě ji prokázat. Strávníkovi do doby prokázání platby nebude strava poskytována. Pro dlouhodobé neplacení stravného může být žák ze školního stravování trvale vyloučen.

Trvalý příkaz k platbě:

Nově lze hradit stravné i zadáním trvalého příkazu a to:

7-10 let(v průběhu celého školního roku) 440,-Kč

11 - 14 let 480,-Kč

15 a více let 520,-Kč

Datum splatnosti nejlépe od 15.9.20-- až do 15.05.20--

Platbu je nutné zadat s přiděleným variabilním symbolem, tedy číslem strávníka.

Od 13.12.2014 je školní jídelna povinna označovat vyrobený pokrm alergenní složkou.

Poskytování informací o alergenech stanovuje čl. 44 odst. 1a) nařízení 1169/2011 a má funkci INFORMATIVNÍ.

Jednotlivá čísla u pokrmů jsou zástupci jednotlivých složek hlavních alergenů viz Obrázkový SEZNAM ALERGENU VÝŠE.