Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní časopis

Školní časopisStejně jako jarní kytičky nám vykvetlo nové číslo časopisu Rosník.

Je hodně pestré a barevné. A co v něm najdete?

2018-19 Rosník_2_1.str.jpg

Přečtěte si články o dění v naší škole. Pro deváťáky byl jistě nejvýznamnější akcí absolventský ples. Sedmáci si užili svůj lyžařský kurz. Žáci čtvrtých tříd se zapojili do projektu Abeceda peněz. Členové redakce byli také na Školním fóru 2019 a celou akce pečlivě zdokumentovali. Také rozhovory jsou velmi zajímavé. Oslovili jsme manažera firmy Vašstav, která provádí rekonstrukci naší školy. Dočtete se, jak pokračují stavební práce a jaké nové prostory škola získá. Přinášíme také rozhovor s vedoucí školního stravování, který navazuje na anketu z minulého čísla. V časopise toho najdete ještě mnohem více. Číst a luštit mohou všechny věkové kategorie.

Přesvědčte se sami. Rosník najdete na webových stránkách školy, ve třídách, v KIC Rosice a v knihovně.

Nabídka je opravdu pestrá, a tak si každý snad najde to, co ho zajímá.

Za redakci časopisu Rosník

                                                Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková