Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Časopis Rosník

Časopis RosníkDatum konání:
16.11.2014

Tak jsme zase tady. Právě vychází  podzimní číslo časopisu Rosník.


Vracíme se k vám po prázdninách a byli bychom rádi, kdyby vás náš časopis pobavil i poučil. Co najdete v tomto čísle? Zase se budeme snažit vymýšlet pro vás něco nového. Tentokrát jsme se pokusili zaměřit naše číslo tematicky. Tématem tohoto čísla je aktivní využití volného času. Letní dlouhé večery už jsou nenávratně pryč, takže je dobré věnovat svůj volný čas kultuře. Rosník vám přináší úžasný rozhovor se zpěvačkou Anetou Langerovou, který získali reportéři přímo na jejím koncertě v Brně. S ředitelem KIC v Rosicích si budeme povídat nejenom o kultuře. Inspirovat vás také může nová rubrika Rosník vyráží za kulturou, kde vás budeme seznamovat s nabídkou nových knih a filmů. Jinak bude náš časopis opět plný informací ze života naší školy. Dozvíte se, co je nového ve školní družině, jak zahájil svou činnost školní parlament nebo Ekokroužek. Nepřijdete ani o rubriku Co vás zajímá. Rosník v kuchyni tentokrát upekl výtečné lasagně. A na konci časopisu se představí mladí básníci a spisovatelé. A nezapomeňte na hádanku v závěru.

ROSNÍK – TO JE POHODA,

A NENÍ TO NÁHODA!

 

Za redakci Jana Odehnalová a Gabriela Folvarčíková