Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Data od T-Mobile

Data od T-MobileDatum konání:
2.11.2020
Datum ukončení:
31.1.2021

Vážení rodiče,

nemáte dosud pro distanční vzdělávání svých dětí přístup k internetu? Využili jsme nabídky operátora a získali pro vás rychlé připojení k internetu zdarma.
Pro využití neomezených dat zdarma je zapotřebí datová SIM karta, kterou lze instalovat do notebooku, tabletu případně mobilního telefonu, kterým vytvoříte tzv. hotspot. SIM karta s aktivovanou nabídkou Můj svobodný tarif neomezená data SD představuje 20 GB dat na měsíc v plné rychlosti, která se po vyčerpání pouze zpomalí na 3 Mb/s. Po uplynutí 3 měsíců bude možné tarif ukončit (samozřejmě bez jakékoliv výpovědní doby) nebo si vybrat jakýkoli jiný z aktuální nabídky. Další využívání služeb bude zpoplatněno podle platného ceníku. Na blížící se konec bezplatného poskytování neomezených uživatele operátor včas upozorní. Pokud by někdo i přesto na ukončení zapomněl, data mu budou bez další penalizace vypnuta.
Zájemci kontaktujte své třídní učitele v ZŠ Rosice co nejdříve, počet SIM karet, které můžeme poskytnout je omezený (20 ks).

Odkaz, kde naleznete informace: https://www.t-mobile.cz/skola