Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Den pro školu

Den pro školuDatum konání:
17.6.2022

Milí rodiče a přátelé školy,

v tomto školním roce jsme pro vás připravili akci s názvem Den pro školu, která se bude konat 17. 6. 2022.

V dopoledních hodinách proběhne vyhodnocení výsledků žáků I. stupně od 8.15 do 9.45 hodin. Pak bude následovat rozloučení žáků 9. ročníku s prvňáčky. Rozloučení se zúčastní také vedení školy a zástupci Města Rosice. V rámci programu se uskuteční také stužkování absolventů, které z důvodů epidemiologických opatření neproběhlo na plese. Dopolední program bude ukončen vyhodnocením výsledků žáků II. stupně. Předpokládaný konec dopoledního programu je v 12.30 hodin.

Po pauze na oběd od 16.00 hodin si žáci z prvního i druhého stupně pro vás připravili  krásná pěvecká, hudební a taneční vystoupení. Programem vás budou provázet Sofie Kozáková a Kryštof Přibyl. Jedním z bodů celého programu bude taneční vystoupení a proslov žáků devátých tříd, kteří se takto originálním způsobem loučí se školou.

Odpolední volný program od 17.45 h do 21.00 h:

  1. Vystoupení mažoretek – Hvězdičky Rosice                                                                                                                                           – Seniorky Karolína Steinochová, a Míša Vodičková
  2. Barbora Plchová 4. D – zpěv
  3. První vystoupení skupiny Nekapela – Veronika Dudová 
  4. Ondřej Vyhnalík – bubny
  5. Nikolas Těšinský – kytara
  6. Druhé vystoupení skupiny Nekapela
  7. Makovský Ivo – bubny 

Všichni jste srdečně vítáni!


4.png