Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Den zdraví

Den zdravíDatum konání:
13.10.2016
Datum ukončení:
14.10.2016

Ve dnech 13.  a 14.října proběhl v základní škole projektový den zdraví. Jedná se o tradiční akci, jejímž smyslem je systematicky v dětech budovat zásady zdravého životního stylu. Celý projektový den sestává ze tří částí - osvětové, sportovní a praktické. V osvětové části se děti účastní různých besed s odborníky - lékaři, výživovými poradci, ale třeba také s nevidomými nebo s kurátorem pro mládež. Při sportovních aktivitách spolupracujeme s místními sportovními kluby, aby žáci měli představu, do jakých kroužků mohou chodit. V praktické části si pak sami připravují zdravé občerstvení nebo svačinku. Děkujeme všem externistům, kteří nám akci pomohli zajistit a zejména podpoře projektu Zdravé město a místní Agenda 21.

Den srdce a Den zdraví

Jaroslava Kroupová, PaedDr.