Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Dopis rodičům i žákům

Dopis rodičům i žákůmVážení rodiče a milí žáci,

vzhledem k tomu, že se na některých on-line hodinách množí situace s nevhodným chováním žáků vůči sobě navzájem, znovu vás prosíme, abyste své děti upozornili na to, že pořizování fotografií a videí bez souhlasu fotografované osoby je protiprávní jednání. Rovněž tak nevhodné komentáře pod fotografiemi, videi či v chatu na on-line hodinách. Přihlašování se pod cizím jménem k vyplňování testů je také protiprávní jednání a někteří žáci naší školy již byli za tento přestupek potrestáni podle pravidel Školního řádu ZŠ Rosice.

Veškeré protiprávní jednání může být řešeno i Policií České republiky.

Pokud máte zálohované údaje z takovéhoto nevhodného chování na internetu, můžete se sami obrátit na P ČR, obvodní oddělení Rosice a celou záležitost řešit s policií.

Špačková Eliška za ŠPP