Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Informace k testování uchazečů o střední vzdělávání (k přijímacím zkouškám na SŠ)

Informace k testování uchazečů o střední vzdělávání (k přijímacím zkouškám na SŠ)Datum konání:
26.4.2021

Vážení rodiče, milí žáci.

Před přijímacími zkouškami na střední školy podle mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví budou muset žáci absolvovat test na covid-19, který nebude starší než sedm dní. Test pro žáky, kteří navštěvují Základní školu Rosice provede naše škola. Podmínkou pro umožnění vykonání přijímací zkoušky je potvrzení o negativním výsledku tohoto testu, které taktéž vystaví naše škola.  

Informace se týká žáků 9. ročníků i zájemců, kteří budou konat přijímací zkoušky na víceletá gymnázia. Celou informaci si můžete přečíst v odkazech ZDE a ZDE.

Termín testování je nutno předem dohodnout na telefonním čísle 546 412 361 nebo mailem na adrese mala.petra@zsrosice.eu. Potvrzení o negativním výsledku bude vystaveno bezprostředně po provedení testu. Výsledek testu je znám do 15 minut.