Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Informace o provozu školy

Informace o provozu školyDatum konání:
10.9.2018
Datum ukončení:
14.9.2018

Ředitelství ZŠ Rosice oznamuje, že provoz školy bude zahájen v pondělí 10. 9. 2018 od 8 hodin. Příchod do školy bude zajištěn od ulice Pod Zahrádkami vedlejší budovou, žáci 1. tříd se sejdou u koridoru. V pondělí budou probíhat ve všech třídách třídnické práce, poučení o bezpečnosti, děti si zapíší rozvrh.

První stupeň bude mít 4 vyučovací hodiny (8.00- 11.40), druhý stupeň 5 vyučovacích hodin (od 8.00- 12.40). Oběd pro přihlášené děti je zajištěn. Bude v provozu ranní i odpolední družina.

Od úterý 11. 9. bude probíhat vyučování podle rozvrhu. Žáci 1. tříd budou mít výuku 4 vyučovací hodiny denně, bude probíhat projekt Můj deváťák. Školy v přírodě proběhnou podle plánovaného harmonogramu.                                                                                                                                               

V době ředitelského volna probíhaly ve škole práce k zajištění plynulého provozu školy. Všichni zaměstnanci se do těchto prací zapojili, fungovala školní družina- zájem byl menší- každý den byla otevřena 2 oddělení.

Děkujeme rodičům za pochopení a podporu.