Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > McDonald's cup

McDonald's cupDatum konání:
15.4.2014

V úterý 15. 4. 2014 proběhlo na hřišti Čechie Zastávka oblastní kolo fotbalového turnaje základních škol McDonald's cup starší kategorie za účasti žáků 3. až 6. ročníků základních škol Zastávka, Zbýšov, Střelice, Domašov, Ostrovačice, Zbraslav a Rosice. 

Hrálo se ve dvou skupinách. Ve skupině "A" byla družstva Rosic, Domašova, Ostrovačic a Zastávky, ve skupině "B" se utkaly týmy zbylých škol. Naši skupinu jsme vyhráli a postoupili tak do finále. V něm jsme se utkali se základní školou Střelice, která byla favoritem celého turnaje. V normální hrací době skončilo utkání nerozhodným výsledkem 0:0. Bohužel se nám nepodařilo proměnit žádnou penaltu a tak zápas skončil výhrou Střelic 3:0. Tím nám těsně unikl postup do okresního kola. Všichni hráči předvedli skvělý výkon. 

Výsledky základního kola:
Rosice - Zastávka 4:2
Rosice - Domašov 4:0
Rosice - Ostrovačice 3:0 (kontumačně)

Turnaje se účastnili tito hráči: David Bohýl, Vojtěch Hádek, Daniel Marek, Tomáš Marek, Marek Červinka, Dalibor Veselý, Petr Veselý, Ondřej Vyhnalík, Jan Weber a Filip Vladík