Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Mimořádné opatření v souvislosti s šířením koronaviru

Mimořádné opatření v souvislosti s šířením koronaviruDatum konání:
11.3.2020

V souladu s nařízením ministerstva zdravotnictví (zde) se s účinností ode dne 11.3.2020 zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a  osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

 

Základní škola Rosice bude od zítřka mimo provoz. Sledujte, prosím, aktuální informace vydané ministerstvem zdravotnictví (https://www.mzcr.cz/)