Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Od pondělí 24. května se bude vyučovat bez rotace i na 2. stupni

Od pondělí 24. května se bude vyučovat bez rotace i na 2. stupniVážení rodiče, milí žáci, 

od pondělí 24. května dochází k dalšímu rozvolnění opatření proti šíření koronaviru. V důsledku těchto změn budou do školy chodit již všichni žáci k prezenční výuce bez rotačního střídání včetně 2. stupně. 

bezrotace.png

Testování antigenními testy bude probíhat u všech ročníků pouze 1x týdně.

Pro všechny stálé strávníky bude oběd ve školní jídelně přihlášen automaticky. Rodiče ale musejí reagovat na aktuální přítomnost svých dětí ve škole, a pokud zůstanou doma, musejí obědy odhlásit obvyklým způsobem sami. Do konce května se bude vařit pouze jedno jídlo.

Připomínáme, že stále platí povinnost nosit ochranu úst a nosu.