Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Organizace výuky od 4. ledna 2021

Organizace výuky od 4. ledna 2021Datum konání:
4.1.2021

Vážení rodiče, milí žáci.

Od naší poslední informace, kterou jsme zveřejnili 18. prosince 2020, se nákazová situace změnila. V České republice v současné době platí 5. stupeň PES, takže výuku od pondělí 4. ledna 2021 začneme jinak, než jsme předpokládali.

Prezenčně vzdělávat (ve škole) se budou pouze 1. a 2. třídy, výuka bude probíhat podle stálého rozvrh platného od 1. 9. 2020.  Žákům 3. – 9. tříd, kteří zůstanou doma na distanční výuce, bude vytvořen rozvrh online výuky, kterým se budou řídit. Vytvořený rozvrh online výuky budou mít žáci přístupný prostředí kalendáře GOOGLE. 3. – 5. třídy budou mít online hodiny tak, jak je měli při výuce od 2. listopadu, pouze s drobnými úpravami. Žáci druhého stupně budou mít vytvořen rozvrh online hodin ve struktuře dvě hodiny týdně Čj, M a Aj. Jednu hodinu týdně ostatní předměty (F, Ch, Př, Z, D, Nj, Rj ,bez výchov a volitelných předmětů). V MOODLE bude asynchronní vzdělávání pro 4. - 9. ročník probíhat ve všech předmětech, včetně výchov a volitelných předmětů.

Obědy pro žáky 1. a 2. tříd budou pro stálé strávníky automaticky přihlášeny. Rodiče musejí reagovat na aktuální přítomnost svých dětí ve škole a pokud zůstanou doma, musejí obědy odhlásit jako obvykle. Žákům 3. - 9. ročníku budou obědy odhlášeny hromadně. Vařit se bude pouze jedno jídlo.

Provoz školní družiny bude zajištěn bez omezení – fungovat bude i ranní družina.