Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přesunutí termínu třídních schůzek

Přesunutí termínu třídních schůzekDatum konání:
9.11.2020
Datum ukončení:
12.11.2020

Vážení rodiče,

vzhledem k epidemiologické situaci a mimořádným opatřením zavedeným v souvislosti s šířením onemocnění COVID19 je škola nucena reagovat na tato opatření a v důsledku nich přesunout termín třídních schůzek, které se měly konat v termínu 9. - 12. listopadu 2020. Součástí těchto třídních schůzek měly být i volby do školské rady, které se také odloží na nový termín třídních schůzek.

O novém termínu schůzek a voleb do ŠR budete včas informováni. Pokud budete mít potřebu spojit se s třídními učiteli nebo jinými vyučujícími, neváhejte a učiňte tak některou cestou elektronické komunikace. Všichni zaměstnanci školy jsou připraveni na vaše podněty a dotazy reagovat.