Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rosník na stupních vítězů krajského kola soutěže Školní časopis roku 2015

Rosník na stupních vítězů krajského kola soutěže Školní časopis roku 2015Datum konání:
25.5.2015

Dne 25. 5. se žáci z redakce časopisu Rosník zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků soutěže Školní časopis roku 2015 v Jihomoravském kraji. V Brně se sešlo mnoho žákovských redaktorů se svými učiteli. Našemu časopisu se podařilo obhájit celkové prvenství z minulého ročníku. Dále jsme byli oceněni za obsah časopisu, grafiku a titulní stranu. Touto cestou chceme poděkovat všem členům redakční rady, pravidelným přispěvatelům ze školní družiny, školního parlamentu a Eko-kroužku a dalším, kteří přispívají do našeho časopisu. Nezbývá než popřát redakční radě hodně nových nápadů a elánu do další práce.

                                                                             Za redakci časopisu Rosník

Ing. Gabriela Folvarčíková a Mgr. Jana Odehnalová