Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rosník na stupních vítězů soutěže Školní časopis roku 2014

Rosník na stupních vítězů soutěže Školní časopis roku 2014Datum konání:
1.12.2014


Dne 1. 12. se žáci Lea Petřivalská ze 7. A, Ondřej Nedorost z 8. A a Andrea Mecerodová z 9. A jako zástupci redakce časopisu Rosník zúčastnili slavnostního vyhlášení výsledků celostátního kola soutěže Školní časopis roku 2014. Na Střední škole polytechnické v Brně se sešlo mnoho žákovských redaktorů se svými učiteli z různých koutů republiky. Konkurence byla opravdu veliká. Náš časopis se ale neztratil a získal dvě krásná oceněníV kategorii časopisů 1. a 2. stupně jsme získali 1. místo za obsah časopisu. celkovém hodnocení jsme se v naší kategorii umístili na skvělém 2. místě. Nezbývá než poděkovat všem současným redaktorům Rosníku i našim absolventům (Nikole Švancarové ze 7. B, Anně Vávrové z 9. A, Lence Večeřové z 9. A a Marcele Karáskové z 9. B), kteří se podíleli na tvorbě časopisu v minulém školním roce, za celoroční práci.

   

                                                                         Za redakci časopisu Rosník

                                  Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková