Podstránky fotografie
Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rosník opět bojoval v celostátním kole soutěže Školní časopis roku 2020

Rosník opět bojoval v celostátním kole soutěže Školní časopis roku 20201. str.jpgČasopis Rosník opět úspěšný

Již poněkolikáté jsme se zúčastnili soutěže Školní časopis roku. Chtěli jsme zase po roce porovnat naši práci s ostatními redakcemi. Letos jsme to neměli vůbec jednoduché. Časopis se musel tvořit „na dálku“, což bylo samozřejmě komplikované.

Přesto se nám podařilo postoupit do celostátního kola. S napětím jsme očekávali hodnocení poroty, protože letos se vyhlašování výsledků v rámci Multimediálního dne na Fakultě sociálních studií MU v Brně nekonalo.

V kategorii časopisů 1. a 2. stupně jsme obsadili krásné 5. místo.

Velký dík patří členům redakční rady, přispěvatelům, ale také všem našim čtenářům a příznivcům!

Za redakci časopisu Rosník

Mgr. Jana Odehnalová a Ing. Gabriela Folvarčíková