Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Rozhodnutí o přijetí do 1. tříd 2023

Rozhodnutí o přijetí do 1. tříd 2023Ve dnech 3. a 4. dubna proběhl v naší škole zápis do 1. tříd, kterého se zúčastnilo celkem 110 dětí. Někteří rodiče požádali o odklad školní docházky, takže přijato bylo celkem 84 dětí (viz seznam přijatých dětí podle identifikačních čísel). Již nyní můžeme říct, že ve školním roce 2023/2024 budou otevřeny čtyři první třídy. 

Další setkání vedení školy s rodiči budoucích prvňáčků je naplánováno na středu 3. května od 16 hodin. Místo setkání je školní jídelna. Vstup bude otevřený hlavním vchodem (vchod blíže ke schodům na náměstí).

 

PŘÍLOHY:

SEZNAM ROZHODNUTÍ ŘEDITELE ŠKOLY 2023.pdf

POZVÁNKA NA SCHŮZKU S RODIČI 3. 5. 2023

zápis.jpg