Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Škola v ZOO

Škola v ZOODatum konání:
11.5.2019

list.pngV pátek 3. května se naše škola zúčastnila přírodovědné soutěže Zlatý list v brněnské Zoo pořádané Českým svazem ochránců přírody. V každé kategorii nás reprezentovalo družstvo o šesti dětech. Nejmladší žáci (1.-3. třída) vybojovali nejlepší 1. místo, avšak tato kategorie je nepostupová. V kategorii mladší žáci (4.-6. třída) nám první místo uteklo o bodík, ale díky vysokému skóre jsme i přes to postoupili do krajského kola, které se koná tuto sobotu v Hodoníně. Nejstarší se sice neumístili, ale srandy si užili až až ;).

Postupujícím držíme pěsti v dalším kole a zúčastněným děkujeme za odvahu a touhu soutěžit!

P. uč. Dana Konečná, Adéla Kočičková a Lucie Volánková