Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Školní fórum pro lepší Rosice

Školní fórum pro lepší RosiceDatum konání:
16.2.2016

V únoru se žáci z žákovského parlamentu společně s členy Ekokroužku a redakce Rosníku zapojili do fóra, které se týkalo zlepšení podmínek nejen na naší ZŠ, ale také v Rosicích.

Zamýšleli jsme se nad tím, v jakých Rosicích chceme žít. Z akce vznikly zajímavé výstupy, které byly rovnou komentovány ředitelem školy - Mgr. Petrem Řezníčkem a také panem starostou Mgr. Jaroslavem Světlíkem. Došlo tedy k přímé zpětné vazbě, což bylo velmi přínosné. Snad budou alespoň některé z našich připomínek vyslyšeny :-) 

Fotografie a reportáž z této akce naleznete zde:

http://www.kic.rosice.cz/cs/ze-zivota/fotogalerie/polozka-g000532

sk_forum.png