Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Týden Země v naší škole

Týden Země v naší školeDatum konání:
19.4.2021
Datum ukončení:
23.4.2021

Den Země je den věnovaný Zemi a každoročně se koná 22. dubna. Tento svátek je ovlivněn původními dny Země, které se konaly při oslavách jarní rovnodennosti, a oslavovaly příchod jara. V moderním pojetí jde především o ekologicky motivovaný svátek.

Vzhledem k současné situaci, jsme nahradili tradiční jednodenní oslavu týdenní výzvou, které se mohou účastnit kolektivy tříd a vybrat si jednu, dvě nebo i více aktivit. Celou akci pořádáme ve spolupráci se SVČ, jejichž pracovníkům patří poděkování za pomoc při zajištění venkovního tělocviku. Věříme, že si nejen něco hezkého vyrobíte, ale že také uklidíte kousek prostranství kolem sebe a trochu si zacvičíte.

Krásné jarní dny i s oslavami Dne Země.

 

Výzvy k týdnu Země.pdf

SVČ venkovní tělocvik.pdf 

Den_zeme_2017.jpg