Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výsledky pololetní klasifikace najdou rodiče ve webové aplikaci programu BAKALÁŘI

Výsledky pololetní klasifikace najdou rodiče ve webové aplikaci programu BAKALÁŘIDatum konání:
28.1.2021

Vážení rodiče.

Vzhledem k výjimečnému průběhu prvního pololetí letošního školního roku sáhla škola ke zveřejnění výsledků klasifikace online, a to v prostředí webové aplikace programu BAKALÁŘI. Rodiče se po přihlášení mohou podívat na průběžnou klasifikaci v 1. pololetí i na klasifikaci výslednou, kterou budou mít jejich děti na vysvědčení.

Doufáme, že přihlášení do systému proběhlo u všech bez problému. Pokud by tomu tak nebylo, prosíme, ozvěte se do školy, abychom mohli zajistit nápravu - využijte email, telefon či jinou cestu. Stejně tak věříme, že se vám zobrazily ty informace, které měly. Pokud ne, opět nám to prosím sdělte.

Výpis z vysvědčení v papírové podobě bude žákům předán až po návratu do školy k prezenční výuce.

Děkujeme vám za spolupráci.