Podstránky fotografie

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výstava knih nakladatelství Usborne.

Výstava knih nakladatelství Usborne.Datum konání:
26.3.2019

Dne 26. 3. se na ZŠ Rosice bude konat Book Day spojený s knižním veletrhem.

Dopolední program je určen dětem, odpolední části se mohou zúčastnit rodiče a zájemci z řad veřejnosti. Akcí bude provádět NEZÁVISLÁ USBORNE ORGANIZÁTORKA ALENA LOUDOVÁ a rodiče budou mít možnost zakoupit si prvotřídní anglické dětské knihy přímo ve škole. 

Na výběr je mnoho knih pro všechny věkové kategorie, úrovně i zájmy. Kromě výuky se Usborne knížky zaměřují mj. na rozvíjení grafomotoriky, psaní a počítání (mazací knihy s fixou), na kreativitu (razítkování prstíky a luxusní nálepkové knížky), na poznávání světa kolem sebe, které je vždy podáno interaktivní formou. Podívat se můžete také na knihy vhodné pro dospělé studenty angličtiny. Věříme, že se dětem i dospělým budou knihy líbit.

2018-19_vystav.png